?

Log in

No account? Create an account
правнука

мінімум букв

№ А-29465

Previous Entry Share Next Entry
li`l фотосейшн
правнука
jenny_right
ось 4 світлини зі вчорашньої типу фотосесії. насправді світлин набагато більше, але отак мені захотілося. питання до вас, фотографи, полягає в наступному: де і що корегувати? маю на увазі фотошоп, єссєсна. ібо зараз його тут нема (окрім літерок):
   
 
Остання мені подобається, але цей лікоть... Спробувала ще вчора прямо на дівчині якось його забрати вбік, але від цього геть все змінилося. Тому фотка саме в такій позі є лише одна. Що робити? Тупа ффтопку? Якось мені шкода...


  • 1
1/оранжевую стену сделать серой. Голубой оттенок ее повязки на глазах - в тему, но его нужно поддержать. а красные кирпичи диссонируют.
2/кропнуть так, чтобы стены ваще не вошли в кадр, разве что по контуру. Просто черный прямоугольник с двумя привидениями, а сверху можно будет какое-то заклинание нацарапать ))
3/ сечение. попробуй сделать ее мордашку в кадре левее.
4/размывкой разве что. просто учти на будущее )

и нихт улыбайнен!
))

(Deleted comment)
Абстрагуйся від її характеру, в неї дуже підходяща зовнішність саме для цього.
Очі якраз добре затінені, ти сам спробуй їх висвітлити - одразу побачиш свою помилку) Я ставлю барбариску на те, що виглядатиме наче собачці з довгим чубчиком підібрали хутро з очей. мило, але ніякої тобі еротики)

(Deleted comment)
Зовнішність чудова: чиста незасмагла шкіра, охайна зачіска "шапочкою", чисті очі, пухкенькі губки. тіло - окрема тема, але теж немає жодної претензії. що ти хотів бачити тут?)

а ти спробуй, побачиш :-Р

  • 1