jenny_right (jenny_right) wrote,
jenny_right
jenny_right

про збереження памъяток


коли ми з irkopupirko  приїхали у львів опівночі, наші друзі, замість того, щоб нас зустріти, сказали "ану їдьте на коперника, помагайте готуватися до завтрашньої виставки". ми взяли клуночки в зуби та й пішли. але розповідь не про це,
трам-пам-пам,
а розповідь моя про того, хто стояв біля туалету в приміщенні товариства збереження памъяток. пізніше ірко мені розказало, що їй розказали, що це власник ціього будинку - звісно, колишній.
для такого випадку я навіть погуглила і знайшла трохи інфи:
Палац Сапєгів – родове гніздо стародавнього роду литовсько-руських князів. Споруда у дусі французького бароко XVII століття, зведена 1868 року. Сучасники називали палац Адама Сапєги «чарівною скринькою». Збудований у другій половині ХІХ століття за проектом архітектора А. Куна мініатюрний зграбний необароковий палац коштував майже таку ж суму, як і пишна споруда Палацу Потоцьких неподалік. Особливо приваблює у палаці вишукана кам’яна різьба фасадів ручної роботи. У листопаді 1918 року в палаці містився штаб українських військ. Нині тут розміщується обласне Товариство охорони пам’яток історії і культури.
Адреса: м.Львів, вул. Коперника, 40а


от не знаю, чого, але мені так шкода, що в нього на обличчі нема носа, а за спиною ховають чашки. а як сказало ірко, оце він, власник, бідося стоїть там і дивиться, як усі ширінки застібають.
Tags: говоріння, як це назвати?...
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments