?

Log in

No account? Create an account
правнука

мінімум букв

№ А-29465

Previous Entry Share Next Entry
студентське аматорське концептуальне кіно. або просто цвіль
правнука
jenny_right
 
Або як ми з Юлькою ходили псувати інвєнтарь.

У мені змагаються два чортики. Той, що на лівому плечі, каже: "Все буде добре, тільки май терпіння витримати процес", той, що на правому: "Ніколи більше не співпрацюй ні з ким".

---вирізаний текст---

Така х*йня, малята. Будинок просто шикарний. Я щаслива, що його тепер знаю. Там страшенний бруд, протяги і смердить слідами людської присутності, але все інше приголомшує. 

Найбільша наша помилка знаєте в чому? Ні, моч помилка, бо я завжди мушу за все відповідати, навіть якщо нас двоє. Ну просто так мушу)
Так от, моя помилка в тому, що я підтримала досить складну ідею. Як на двох аматорів ми взялися за щось аж надто... Складність в усьому.
Починаючи від антуражу (той же годинник - дрібничка, а треба весь час переводити стрілки), закінчуючи людьми. Дитина і дідусь - ну повні капці... Це так складно...

Але найбільше бісить акумулятор у камері, який СІВ!!! Зараза така, блін... Ну нехай. Все одно, за кілька разів дознімати спробуєм, а там я змонтую під якусь музику... Чорт... Навіть музика на мені... *спроба ридати* Не виходить. Ну нічого. Буде, мабуть, Апокаліптика. Це оптимальний варіант для будь-якої цвілі. Музика, що витягне будь-який відеоряд. Отаке. І дознімати... Що ми дознімаєм, як уже нікого знімати?.. Чим забивати решту часу? Дитини завтра може вже не бути - їй уроки треба робити. Це затягує процес ще на тиждень і підганяє під кінцевий термін. Фак. Фак. Нічого. Все буде ок. Бл*, ну якого біса я оце мучу? Треба було одразу з Наською робити... Але з нею я і так зроблю. Причому набагато швидше. Ми можемо у два дні відзняти і зліпити й залишимося щасливі. Щось вона там вигадала, пояснила у двох словах, але я за ррояль не сяду. Ні, не сяду!

Дай мені сил дожити до фіналу. Я себе знаю: я з того гівна таки зроблю цукерку, але дай мені дожити до того моменту...


  • 1
(Deleted comment)
В одній хаті на Подолі=)

(Deleted comment)
навряд. на подолі десятки таких хат=)

(Deleted comment)
у тебя есь мольберт? ты крутейшн.
(1)так-с, претензия на концептуальность есть. об чем картинка-то? (2) человек - первый попавшийся или как? (3) в какой проге будешь "лепить"? 4) неудачи во время охоты вызывают азарт, не так ли?

У меня нету=) Я его орендую под честное слово беречь как зеницу ока и за пончик) И это не мольберт, а этюдник...
1. Идея не моя и я от неё не в восторге, поэтому ничё не буду рассказывать. Если закончим, мож в сеть залью, посмотришь.
2. Не, не первый попавшийся. Человеков двое=)
3. Если дома, то в Moviemaker - мне его вполне достаточно. Если пустят в ньюзрум, монтировать буду там, на чем - не знаю.
4. Не-а, не вызывают) Мне давно это надоело. Я тащу на себе не свою идею и не чувствую ащще никакой поддержки, меня это раздражает. Интереснее будет в темпе снимать с другой девочкой. Правда, менее концептуальное.

п.с. спасибо за ответы в аське, мне они очень помогли.

хорошее фото, молодец

пасиб, мне тоже нравится

Если у тебя есть аматорские фильмы - приглашаем на КиноФронт2008:

http://kinofront.nm.ru/

  • 1